Blog

 
 
 
 
 


 

 
 
 
 

Technológia Turbo

Technológia Turbo je základom všetkých elektrobicyklov Specialized. Predstavujeme jej hlavné časti:
 

Celý článok...
 

Rider-First Engineered

Táto technológia zabezpečuje, aby mal každý rám rôznej veľkosti rovnaké vlastnosti.
Je to špecifický prístup ku konštrukcii rámu z hľadiska veľkosti rámu.

 

Celý článok...
 

Ako si správne vybrať bicykel

Zopár rád, ako si vybrať správny bicykel

Pred kúpou bicykla je dôležité uistiť sa, akým spôsobom a ako intenzívne budete bicykel používať. Pre toho, kto sa venuje cyklistike aktívne, je to veľmi jednoduché, má svoje skúsenosti a výber bicykla býva často jasný. Naopak ten, kto dlhú dobu na bicykli nesedel, nemá v dnešnej dobe jednoduchý výber. Trh ponúka veľké množstvo druhov bicyklov určených na rôzne účely. A preto sme tu my, vyškolení predajcovia, ktorí Vám ochotne pomôžeme pri výbere správneho bicykla.

Celý článok...
 

Veľkosti detských bicyklov

Bicykle pre začínajúcich cyklistov sú prispôsobené potrebám detí. Majú kryty reťaze, pre najmenších sú k dispozícii pomocné kolieska (vo veľkostiach 12''a 16''). Výber bicykla (veľkosť v palcoch 12/16/20/24), na rozdiel od bicyklov pre dospelých znamená priemer kolies v palcoch, nie veľkosť rámu. Veľkosť detského bicykla je potrebné starostlivo zvážiť, najlepšie je s dietatom bicykel vyskúšať a poradiť sa predajcom.

Na výber sú v chlapčenských a dievčenských prevedeniach - TU.

Celý článok...
 

Veľkosti bicyklov Specialized

Pre výber nového bicykla je najlepšie navštíviť kamennú predajňu. Skúsení predajcovia Vám pomôžu pri výbere a bicykel si môžete vyskúšať, pri čom sa uistíte, že ste vybrali správnu veľkosť.

Tabuľka veľkostí bicyklov Specialized:

Celý článok...
 

RIPROCK

My si to pamätáme . Koniec koncov sme v tomto predsa len dospelé deti a vyrobiť dokonalé detský bicykel bolo pre nás skôr zábava ako práca . Pri tvorbe Riprocku sme sa snažili urobiť bicykel , po ktorom sme ako malí túžili . Ultra širokým  pláštom 2,8“, jemným odpružením , odolným rámom a pohodlnú geometriou,  s diskovými brzdami si trúfame povedať , že Riprock je tu pre akúkoľvek zábavu, kamkoľvek s ním pôjdete.

 

S-Works produkty

S-Works je prémiová rada produktov firmy Specialized. Bicykle a doplnky z tejto rady vždy patrili, patria a budú patriť k tým najlepším na svete.

Pri výrobe produktov rady S-Works sa používajú tie najlepšie materiály a najvyspelejšie technológie. Konštruktéry Specialized pri výrobe produktov vychádzajú z poznatkov a pripomienok najlepších jazdcov na svete a týto sa tiež aktívne podielajú na ich testovaní. Vdaka tomu sa kvalita týchto produktov neustále zvyšuje a sú v čele svetovej produkcie.

 

SPECIALIZED 29"

Bicykle Specialized 29" prinášajú stabilitu a istotu ovládania, každému bikerovi, nazáleží  ci jazdí s Rockhopperom, na Rumore, alebo zdoláva nástrahy terénu na Endure.