- Predstavujeme Turbo Como

 
 
 
 
 


 

 
 
 
 

- Predstavujeme Turbo Como

Ste to Vy, len rýchlejší

Plne integrovaný bicykel, ktorý má štýl a dojazd potrebný na to, aby ste sa dostali kam potrebujete, pohodlne a štýlovo. Turbo Como má jeden hlavný ciel - inšpirovať Vás k tomu vyraziť von, dať sa do pohybu a užiť si na ceste veľa zábavy.
Aktuálnu ponuku elektrobicyklov nájdete na: eshop Kaktusbike

 

 

Sila

Turbo Como má prepracovaný a integrovaný motor, ktorý vyniká nad konkurenciou. Výkon motora poháňaného remeňom je veľmi tichý, hladký a bez zbytočných vibrácii. Je optimalizovaný pre mestskú premávku - čím viac šlapete do pedálov, tým viac motor zaberá. To znamená, že Váš rozjazd do kopca bude plynuly a bezpečný.

 

Dostatok šťavy

Rovnako ako všetky modely rady Turbo, má Como na zákazku vyrobenú integrovanú batériu, ktorá je uzamykateľná, ľahko vybrateľná a dá sa nabíjat v ráme, ale aj mimo rámu.
Kapacita batérie Vás v pohode dopravý na nákup, vychádzku po cykloceste, alebo výlet do centra mesta.

Data na dosah

Na zobrazenie údajov o jazde, Vám poslúži na zákazku robený cyklopočítač s 2,2" LCD displejom, ktorý je dobre čitateľný a dialkovo ovládatelný z riadidiel.

 

Pohodlie a rýchlosť

Ísť rýchlo je zábava, ale len v tedy, keď to máte pod kontrolou. Como je prvý e-bike pre toto stvorený.
Má Specialized geometriu Ground Control, ktorá robí vystupovanie z bicykla jednoduchým - môžete proste stále v sede dať nohu na zem, aj naspäť nasadnúť. Posed na bicykli je príjemne vzpriamený a tým aj veľmi pohodlný, efektívny a stabilý.