Služby

 
 
 
 
 


 

 
 
 
 

Rozvoz bicyklov v rámci Bratislavy zadarmo!

Pri zakúpení bicyklov v našej predajni, ponúkame možnosť odvozu v rámci Bratislavy zdarma. Pre doručenie bicyklov je nutné uviesť adresu doručenia a kontakt.

Rozvoz zabezpečujeme každú stredu medzi 11:00 a 17:00.

Celý článok...
 

Zákaznícka karta KaktusBike

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov uskutočňujúcich nákup v predajni Specialized Concept Store a Kaktus Bike zľavy a iné zaujímavé výhody.

Zákaznícku kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Specialized Concept Store a Kaktus Bike uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Euro.

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

Celý článok...
 

Body Geometry Fit

Specialized Body Geometry Fit je komplexný program prispôsobenia bicykla každému jazdcovi na mieru. Využíva dlhoročné poznatky svojho duchovného otca Dr. Andrewa Pruitta v oblasti športovej medicíny. Ten sa viac ako tridsať rokov staral o zranenia spôsobené nesprávnym posedom na bicykli, no zároveň sa intenzívne venoval vytvoreniu zásad pre čo najbezpečnejšiu a najefektívnejšiu pozíciu na bicykli.

 

Celý článok...
 

Servis bicyklov

Specialized Concept Store Vám ponúka servisné služby pre rôzne typy bicyklov a komponentov, ako sú vidlice, tlmiče, hydraulické brzdy... Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, alebo akékoľvek opravy bicykla s ktorými si neviete poradit.

Servis je platený 30€/h čo znamená že, za 10min servisu zaplatíte približne 5€.
Pre servis internetových značiek bicyklov (Canyon, Radon) je sadzba 60€/h

Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a komponenty.

Informačný cenník pre servis

Servis objednávajte na čísle: 0948 010 151

Celý článok...
 

Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou KektusBike.

Chcete urobiť svojim blízkym radosť? Naše darčekové poukážky sú na to ideálne. Príležitostí obdarovať je naozaj veľa: narodeniny, meniny, vianočné sviatky, ... a darčekové poukážky Kaktus Bike sú jednoducho vítaný darček pre akéhokoľvek bikera.

Celý článok...
 

3 ročný výmenný program na prilby Specialized

Výmenný program na prilby sa vzťahuje na prilby Specialized nie staršie ako 3 roky. V prípade pádu z bicykla a prasknutia prilby, Vám vymeníme starú poškodenú prilbu za novú prilbu so zľavou. Prilba musí byt zakúpená v našich predajniach.

50% ceny z poškodenej prilby, odpočítame z ceny novej prilby. Aby sme vedeli aká bola cena prilby, je potrebný doklad o zakúpení prilby.

Cena novej prilby nesmie byt menšia ako bola cena poskodenej prilby.

Tento program je dobrovoľný!