Zákaznícka karta KaktusBike

 
 
 
 
 


 

 
 
 
 

Zákaznícka karta KaktusBike

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov uskutočňujúcich nákup v predajni Specialized Concept Store a Kaktus Bike zľavy a iné zaujímavé výhody.

Zákaznícku kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Specialized Concept Store a Kaktus Bike uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Euro.

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

  • Zľavu 8% na nákup všetkých doplnkov, textilu a náhradných dielov v predajni Kaktus Bike. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam. Zľava sa tiež nevzťahuje na bicykle.
  • Zľavu 8% na komponenty a náhradné diely, ktoré sú použité pri servise. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam.
  • Majiteľ zákazníckej karty získa pri kúpe ďaľšieho bicykla (nesmie podliehať zľave) bonusovú zľavu 4% z plnej ceny bicykla, a to vo forme bodov, ktoré sa prevedú na kartu. Získané body môže použiť ako zľavu, ktorá sa odpočíta pri ďaľšom nákupe. Túto zľavu je možné kombinovať so zákazníckou zľavou 8%.
  • Zľava 30% na všetky pracovné úkony vykonávané v servise, a to nie len pri tovare zakúpenom v predajni Kaktus Bike. Zľavu nemožno uplatniť pre direct sale ("internetové") značky bicyklov (Canyon, Radon a pod.).